شرکت بازار اجتماعی یکپارچه سرآمد ایرانیان

شرکت بازار اجتماعی یکپارچه سرآمد ایرانیان (باسا) در سال ۹۷ با رویکردی نوین در حوزه فناوری اطلاعات و تمرکز بر بازارهای اجتماعی از طریق بهره‌گیری از استانداردها و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و نیروی انسانی با دانش فنی و مشورت خبرگان مرتبط با موضوع شکل گرفت. شرکت بازار اجتماعی سرآمد ایرانیان (باسا) قصد دارد با حرکت بروی لبه تکنولوژی نقش راهبری خود را در حوزه طراحی، تولید اپلیکیشن‌های پرداخت الکترونیک و شبکه‌های اجتماعی از طریق راهکارهای هوشمند مبتنی بر فناوری‌های نو به خوبی ایفا کند. ما به پشتوانه تجربه و تخصص مدیران و توکل بر خداوند قدم در این راه گذاشته‌ایم و امیدواریم قدمی هرچند کوچک در ارتقاء سطح رفاه مردم عزیزمان برداریم.

از جمله فعالیت‌های شرکت بازار اجتماعی سرآمد ایرانیان (باسا)
 • ارائه سرویس های پرداخت های مالی از طریق اپلیکیشن​
 • ارائه بستر تخفیف و خرید گروهی از فروشگاه ها
 • ارائه خدمات IPTV (تلویزیون اینترنتی) و VOD (برنامه ویدئویی درخواستی ضبط شده)
 • ایجاد بستر فروش برای مشاغل خرد و خانگی
 • خریدهای اعتباری و شرایطی

خدمات

باسا کارت
اپلیکیشن باسا
بازار اجتماعی باسا
تلویزیون اینترنتی باسا
باسا کارت

کارتی است مغناطیسی که جایگزین بن کاغذی شده و صرفا برای خرید کالا از فروشگاهها و یا مراکز فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارت مذکور پس از انعقاد قرارداد با هر یک از شرکت‌ها و سازمان‌ها به تعداد مورد نیاز سازمان مربوطه صادر و به تفکیک، مبلغ مورد درخواست شرکت و سازمان مربوطه در بن‌کارت‌ها واریز می‌شود. همچنین این کارت امکان خرید اعتباری، شرایطی و کارکرد شتابی نیز دارد. پس از تحویل بن‌کارت به کارکنان سازمان، هر یک از آن‌ها می‌توانند به فروشگاه‌هایی که مجهز به POS فروشگاهی می‌باشند مراجعه کرده و تا سقف مبلغ موجود در کارت نسبت به خرید کالا اقدام نمایند. میزان موجودی کارت بنا به درخواست سازمان مربوطه به دفعات قابل شارژ است .

✓ صدور کارت با نام شخص درخواست کننده
✓ امکان صدور کارت المثنی به دلیل سرقت، مفقود شدن و … 

✓ امکان برداشت نقدی
✓ امکان پرداخت انواع قبوض اعم از آب ، برق ، گاز و … از طریق پایانه‌های خود پرداز ، تلفن‌بانک کارت و پایانه‌های فروش(POS ) 

✓ پرداخت وجه کالای خریداری شده یا خدمت دریافت شده از طریق پایانه‌های فروش بانک و سایر بانک های عضو شتاب و درگاه اینترنتی سایر بانک‌ها
✓ امکان مشاهده مانده حساب (موجودی) ازطریق پایانه‌های خودپرداز، بانک‌های عضو شتاب و پایانه‌های کارت‌خوان
✓ دریافت تخفیف از فروشگاه‌های طرف قرارداد باسا
✓ واریز وجه (به / از) کارت
✓ اخذ صورت حساب ازطریق پایانه‌های خودپرداز(۱۰ گردش آخرحساب )، اپ باسا و سامانه اینترنتی باسا
✓ امکان دریافت رمزدوم و تاریخ انقضاء کارت ازطریق پایانه‌های خودپرداز جهت انجام تراکنش‌های اینترنتی
✓ پرداخت حق بیمه کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی از طریق پایانه‌های خود پرداز، تلفن‌بانک، پایانه‌های فروشگاهی و درگاه اینترنت
✓ درج کد اعتبارسنجی (CVV2) و تاریخ انقضاء بر روی کارت
✓ اعلام مفقودی کارت ازطریق سامانه باسا

اپلیکیشن باسا

اپلیکشن باسا یک نرم‌افزار بسیار کاربردی و رایگان است که با استفاده از آن امکانات پرداخت به روشی متفاوت و آسان‌تر از همیشه در اختیار شماست.
✓ خدمات پرداخت و مالی (کیف پول الکترونیکی)
✓ خدمات فروشگاهی
✓ خدمات رسانهای (IPTV / VOD )

بازار اجتماعی باسا

✓ خرید آسان محصولات ایرانی با کیفیت و محصولات خانگی
✓ امکان فروش محصولات خانگی با ساخت غرفه مجازی
✓ دسترسی به خریداران و فروشندگان انبوه

تلویزیون اینترنتی باسا

✓ دسترسی به آرشیو شبکه‌های تلویزیونی، فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها
✓ امکان رزور برنامه‌ها
✓ امکان تعیین پخش برنامه‌ها
✓ امکان نگه داشتن برنامه و بازگشت به عقب آن


چشم انداز ۱۴۰۴

دستیابی به جایگاهی که ” شرکت بازار اجتماعی یکپارچه سرآمد ایرانیان(باسا) ” نخستین انتخاب تمامی ایرانیان در انجام کلیه خدمات پرداخت الکترونیک، بن کارت، بازار اجتماعی، تلویزیون اینترنتی و خرید اعتباری و اقساطی باشد و نام شرکت بازار اجتماعی سرآمد ایرانیان (باسا) سرعت، کیفیت، تنوع، نوآوری و رضایت مشتریان را یادآور شود.

ماموریت

ایفای نقش موثر در خلق جامعه‌های با دسترسی آسان به رفاه، خرید و فروش و شبکه‌های اجتماعی از طریق طراحی و تولید اپلیکیشن و راهکارهای هوشمند مبتنی بر فناوری‌های نو

ارزش های کلیدی

محرمانگی و امنیت اطلاعات مشتریان
رضایتمندی مشتریان
داشتن بالاترین کیفیت و پایداری در ارائه خدمات
توجه به منابع انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه و عامل اصلی رشد و تعالی شرکت

بازار هدف

✓ تمام مردم ایران
✓ سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی
✓ فروشگاه ها و مراکز ارائه دهنده کالا و خدمات

خدمات سازمانی

داشتن منابع انسانی کارآمد و با انگیزه, و همچنین حفظ و توسعه آن یکی از مهمترین عامل‌های موفقیت برای رسیدن به اهداف و استراتژی‌های هر سازمان می‌باشد. اما چه چیز می‌تواند تضمین کننده ایجاد نیرویی کارآمد و علاقمند در سازمان‌ها و ادارات شود؟ امروزه مدیران خوش‌فکر و موفق ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند, و به‌خوبی دریافته‌اند که ارائه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد. بطوریکه ارائه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان, ادارات و شرکت‌های کوچک و بزرگ می‌باشد. خدماتی که شامل وام, باشگاه‌های ورزشی, جشن‌های سازمانی, برگزاری مسابقات و جام‌های ورزشی و… می‌باشد که با تاکید بر اهداف سازمانی, این فعالیت شکل می‌گیرند . توجه به مباحثی مانند خدمات رفاهی, فرهنگی و تفریحی نقش بسزایی در روحیه و کیفیت سطح زندگی کارکنان و در نتیجه افزایش راندمان کاری می‌شود. حال نکته این است که چگونه میتوان بهترین خدمات رفاهی را به کارکنان ارائه داد بطوریکه مفید و کارآمد باشد. در راستای این موضوع و با توجه به درخواست‌های سازمان‌های مختلف, باسا بر آن شد که خدماتی ویژه پرسنل سازمانی ارائه دهد. خدمات رفاهی باسا در نوع خود بی‌نظیر و بی‌همتا می‌باشد .

خدمات سازمانی باسا به عنوان یک خدمت جدید برای سازمان‌ها در نظر گرفته شده است, هدف از این خدمت محصول تکمیلی می‌باشد. خدمات رفاهی باسا به کارکنان سازمان پیشنهادات متنوع همراه با تخفیف در « سبد جبران خدمت کارکنان سازمانی » حوزه‌های ورزشی, تفریحی, فرهنگی, آموزشی, کالا و مسافرت و… ارائه می‌نماید. تفاوت این خدمت در سفارش‌سازی و انطباق با اهداف مذکور سازمانی, تخفیف‌های بیشتر و پیشنهادات ویژه سازمانی و در نظر گرفتن تسهیلات بیشتر برای سازمان‌ها و کارکنان است. امید است استفاده از این خدمات سبب افزایش رضایتمندی، شادی پرسنل و نشاط سازمانی شود .

مزایای این طرح نسبت به روش های معمول از دیدگاه کارکنان
 • تنوع در ارایه انواع خدمات و محصول
 • حق انتخاب به کارکنان
 • بالا بردن قدرت خرید کارکنان با تخفیف های بیشتر از طریق ارائه خدمات خریدهای اعتباری و شرایطی
 • ارایه بسته‌های ویژه سازمان و رویدادهای سازمانی
 • شخصی‌سازی پیشنهادها براساس استراتژی سازمان
 • ارایه تخفیف‌های خاص ویژه پرسنل سازمان
 • ارایه تخفیف‌های مکان محور
 • لذت استفاده همزمان کارکنان همراه با خانواده های خود